wtorek 23 lipca 2024

Pediatra Domowy

Pediatra – lekarz specjalista w zakresie pediatrii, nauki o chorobach występujących wśród dzieci i metodach ich leczenia. W ramach dalszego rozwoju zawodowego lekarza pediatry dostępne są podspecjalizacje (lub specjalności szczegółowe), np. nefrologia dziecięca, endokrynologia dziecięca, onkologia dziecięca, hematologia dziecięca itp.

(źródło Wikipedia)

maluch

Witamy serdecznie!

Ten portal powstał w trosce o zapewnienie jak najlepszej opieki dla naszych dzieci. Pomysł narodził się po przyjściu na świat naszego syna, wtedy okazało się że nie sposób znaleść szybko zaufanego pediatrę, który może nas odwiedzić w domu.

Pakiety zdrowotne, których byliśmy uczestnikami nie dawały nam komforu w sytuacjach nagłych i niespodziewanych. Niejednokrotnie okazywało się że umówienie wizyty w dniu dzisiejszym jest już niemożliwe z powodu dużej ilości zaplanowanych wizyt lub niedostępności lekarza pediatry w weekendy i święta.
Postanowiliśmy pomóc sobie i innym młodym rodzicom, którzy podzielali nasze obserwacje i opinie. Dzięki życzliwej pomocy lekarzy pediatrów, których nazwiska i telefony znajdziecie bez trudu na naszym portalu udało się zrealizować ten pomysł.

Mając nadzieję, że zamieszczone informacje kontaktowe okażą się pomocne, prosimy o komentarze i listy z uwagami dotyczącymi naszego portalu.

Pozdrawiamy serdecznie,

Jan Tarkowski

zespół www.pediatradomowy.pl

Jeden komentarz do Pediatra Domowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *