Doktor Bożena Dębska (Białołęka)

Publikujemy kontakt do doktor Bożeny Dębskiej alergolog II stopnia pediatrii, specjalisty medycyny rodzinnej. Gabinet prywatny na Białołęce przy ulicy Czołowej 40S, wizyty domowe na terenie Białołęki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena:
Ocena: 3.4/5 (437 oddanych głosów)

Bożena Dębska, lekarz pediatra, telefon: 602 305 870
w godzinach od 8:00 do 20:00, ceny wizyt ustalane indywidualnie

Doktor Bożena Dębska (Białołęka), 3.4 out of 5 based on 437 ratings
Wysłane do Białołęka, Warszawa and tagged . Bookmark the permalink.

12 Komentarze Doktor Bożena Dębska (Białołęka)

 1. Ewawójcik

  Pani Doktor leczy moją 2 miesięczna córeczkę. Mam do niej 100% zaufanie. Przyjmuje u siebie i u pacjenta. Ma dobre podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Kompetentna i skrupulatna. Gorąco polecamy

 2. Jurek

  Rewelacyjna opieka medyczna. Wizyty domowe odbywają się w dogodnym terminie i co mnie niesamowicie zaskoczyło- szybko. Pani Doktor po bardzo dokładnym zbadaniu maleństwa, bez pośpiechu przeprowadza szeroki wywiad z rodzicami, wypytuje o najmniejsze szczegóły, wyniki badań. Jako jedyna stwierdziła zaburzenia pracy serca dziecka, a byliśmy u wielu lekarzy. Dzięki szybkiej reakcji Pani Doktor i trafnej diagnozie nasze dziecko jest już zdrowe. Nieomylna i przewidująca, oaza spokoju i rozsądku. Udziela odpowiedzi nawet na „najgłupsze pytania” zatroskanych i czasami przewrażliwionych rodziców. Cechuje Ją duża empatia i zaangażowanie w pracę. Szkoda, że najwyższą oceną jest 5, bo Pani Doktor Bożena Dębska zasługuje na celującą+! Lepszego specjalisty od chorób dziecięcych nie ma.

 3. Adam

  Korzystamy z opieki Pani dr Dębskiej w pełnym zakresie – jako lekarza rodzinnego i alergologa, a od ponad roku również jako pediatry. Nasze doświadczenia w tym zakresie są jak najbardziej pozytywne. Bardzo cenimy sobie jej fachowość, otwartość i pełną dyspozycyjność. Jest serdeczna, pogodna i pełna optymizmu. Zawsze znajduje czas dla pacjentów, cierpliwie udziela wyjaśnień i porad, odpowiada na wszystkie nasze wątpliwości. Mamy pełne zaufanie do jej diagnoz.

 4. Basia

  Pani doktor jest najlepszym lekarzem. Opiekuje się już moim trzecim synem, jest kompetentna i lubi dzieci, oczywiście z wzajemnością. Wyleczyła ich już z tylu chorób. Najstarszy syn nazywa Ją „dobrą wróżką”. Serdecznie polecam!

 5. bisouu

  Gorąco polecam Panią doktor. Rewelacyjne podejście do wyjątkowo młodego pacjenta (1 miesiąc) a ponadto wszystko dokładnie i cierpliwie wytłumaczone, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi, wszelkie wątpliwości rozwiane; a do tego sporo cennych rad jak nie dać się zwariować wśród natłoku porad dotyczących pielęgnacji noworodka 🙂

 6. Paweł Karłowski

  Pani dr Dębska jest lubiana przez nasze dzieci, a dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji ma nasze pełne zaufanie, zarówno jako rodziców jak i pacjentów. Nasza rodzina już od dziesięciu lat jest pod jej opieką. W tym czasie wielokrotnie dowiodła swojej wiedzy, życzliwości i poczucia obowiązku. – Szczerze polecam!

 7. Anna Sokołowska

  Od ponad 5-ciu lat Pani Doktor „prowadzi” mego syna (10 lat) oraz całą naszą rodzinę. Wspaniały lekarz rodzinny, pediatra i alergolog na dodatek, więc mamy u Niej kompleksową opiekę medyczną – szczepienia, kontrole, choroby/leczenie, porady.
  To dzięki Niej Kuba miał zdiagnozowany problem laryngologiczny i przeprowadzony zabieg nosogardła, po którym (póki co) zanikły nawracające zapalenia uszu!!!
  POLECAM gorąco!!!!

 8. Ewa Niebrzegowska

  Podczas pięciu lat opieki nad naszą córeczką doktor Bożena Dębska była pełna poświecenia z wyjątkowym podejściem do pacjenta, serdeczna i kompetentna. Z całą pewnością godna jest zaufania, aby powierzyć naszą pociechę jej opiece. Dodatkowo jako nasz lekarz rodzinny zawsze znajdowała czas, aby przybyć do chorych członków rodziny. Wierzę że dalsza praca doktor pozwoli na sprawowanie opieki nad nami. Osobom, które potrzebują lekarza rodzinnego lub specjalisty pediatry gorąco polecam Naszą doktor.

 9. Adam

  Naszą rodziną od kilku lat z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem opiekuje się PANI DOKTOR BOŻENA DĘBSKA. Zawsze bez pośpiechu, dokładnie i cierpliwie bada pacjenta i udziela porad. Nigdy się nie myli. To lekarz, który posiada dar przekazywania pacjentowi wiary we własne możliwości. Rzetelna, sumienna, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo dobrze zna język angielski. Podejmując się leczenia uwzględnia wszelkie aspekty życia pacjenta. Ma wspaniałe podejście do maluchów, oddana pacjentom i to się czuje! IDEALNY LEKARZ I CZŁOWIEK!

 10. Katarzyna

  Pani doktor Dębska jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Zawsze jest dostępna i zawsze można liczyć na fachową pomoc z jej strony. Jest bardzo dokładna, cierpliwa wyrozumiała. Jasno tłumaczy istotę schorzenia i możliwości leczenia. Zawsze trafia w dziesiątkę. Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor za wszystko. Takiego człowieka jak ona,w dzisiejszych czasach nie ma co szukać. POLECAM PANIĄ DOKTOR każdemu, jest bardzo mądrym i doświadczonym lekarzem.

 11. Wiktoria

  Pani Doktor Bożena Dębska jest Lekarzem z powołania, mądrym i dobrym Człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie nie tylko jako alergolog, ale też, jako lekarz rodzinny czy pediatra. Wiem z doświadczenia, że dorośli i dzieci Ją uwielbiają, Jest bezpośrednia, dociekliwa, wyrozumiała, cierpliwa i wrażliwa na każdy szczegół przeprowadzając wywiad lub badając pacjenta. Zawsze bez słowa pytania tłumaczy w bardzo przystępny sposób na czym polega schorzenie i jak zabrać się za jego leczenie krok po kroku. Doskonale potrafi wyleczyć i uspokoić pacjenta. Po Jej wizycie nigdy nie mam odczucia, że czegoś nie wiem. Istotne jest to, że mimo ogromnej liczby pacjentów bez problemu można umówić się na wizytę domową. Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bardzo polecam! Ogromne wyrazy wdzięczności i szacunku dla Pani Doktor.

 12. Eugeniusz

  Uważam, że dr. Bożena Dębska jest b. przyjaznym i kompetentnym lekarzem. Znakomitym fachowcem, który zawsze ma czas, aby pomóc w trudnej sytuacji. Przy tym jest pogodna i uśmiechnięta, co w obecnych czasach jest dość nietypowe. Gdybym mógł, poleciłbym Ją każdemu w potrzebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *